Metin Private Server Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

inca un motiv....care ii cel mai bun....

5 participanți

In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  tmi123 Lun 03 Ian 2011, 01:15

sa incep intai cu un ''LA MULTI ANI'' pt ca asa este frumos.....am tot vazut..ca sunt diverse subiecte..cel mai bun ninja...cel mai bun.....warior...nush...ce....dupa parerea mea.....cei mai buni ninja lama....sunt...clar....adi ...alin...tazz...si cam atata......ninja arc.....sunt 3 care detin topul....fast arrow..leva...ruby.....saman....singurul care vad eu ca este bun.........:-J....nu vad nici unu....nu mai sun samani de care sa iti fie frica...care sa puna probleme......poate doar forby.....sura.....:-??aici ii mai greu...black.. bachus...lick....moose.....:-??...warior....delux...mimi.....parka si mititelu se mijca bine....bogdanel..:-?....in fine...daca aud comentarii gen.....ala ii praf...ala nush ce.....eu ma refer...aceasi caracter..acelesi skiluri.....si..topul este facut...cum stiu eu ca sunt buni.......mai sunt 2 3la fiecare rasa....dar degeaba...daka nu stiu sa joace pe rasa aea....nu stiu trucuri..smecherii............si app....love4music...tiai cam luato in kap...thu ..in veci nu o sa ma bati pe mine ............doar candintute...ka tu te multumesti cu bonusuri minime......ca sa ai un cont de succes....bonusuri maxime..........P.S. in topul efectuat de mine..nu au fost inclusi .....cei care stiu eu ca au 7 bonusuri.....sau au fost?Smile)) ramane de comentat.....best regards.....si la multi ani....xShaine

tmi123
Membru
Membru

Mesaje : 71
Puncte : 97
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31
Localizare : orashul alb-violet:X timisoara

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty aaa

Mesaj  tmi123 Lun 03 Ian 2011, 01:17

am vazut k si motanu da semne ca se apuca.....al ninja lama..adaugam motanu;)care este un jucator exceptional....si....stie tot in materie de ninja lama:P xShaine

tmi123
Membru
Membru

Mesaje : 71
Puncte : 97
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31
Localizare : orashul alb-violet:X timisoara

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  FastArrow Lun 03 Ian 2011, 07:51

bro:)):X laso pe love4music k ii nevastasa lui adonis poate iei ban=))
FastArrow
FastArrow
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 828
Puncte : 834
Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Gherla, Cluj

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  bachus:X Lun 03 Ian 2011, 09:48

cand ai zis black teai referit la retardatu de hellboy nu:))?
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  adisuper Lun 03 Ian 2011, 21:32

shaine sm ca mai pus si pe mine dar chear nu merit
adisuper
adisuper
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 622
Puncte : 590
Reputatie : 3
Data de inscriere : 02/06/2010
Varsta : 31
Localizare : in fata la monitor

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  NinjalaulWS Lun 03 Ian 2011, 21:38

xShaine poate tu nu ai jucat acum 6-7luni metin , dar Metinel era cel mai tare de pe metin:) acum nu stiu daca la rr-ul acesta e el dar... ca sa faci topic sa te uiti si prin alte regate:) nu numai albastru shi galben
NinjalaulWS
NinjalaulWS
Membru
Membru

Mesaje : 107
Puncte : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 112
Localizare : nush d'astea

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  FastArrow Mar 04 Ian 2011, 10:29

TeRrAzBoYnIc a scris:xShaine poate tu nu ai jucat acum 6-7luni metin , dar Metinel era cel mai tare de pe metin:) acum nu stiu daca la rr-ul acesta e el dar... ca sa faci topic sa te uiti si prin alte regate:) nu numai albastru shi galben

si uh inainte sa postezi sa te gandesti putin dak chiar ai jucat pe atunci ar trebui sa sti k Filip era cel mai bun....
FastArrow
FastArrow
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 828
Puncte : 834
Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Gherla, Cluj

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  bachus:X Mar 04 Ian 2011, 10:31

:SS::SS::SS::S:S:S
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  NinjalaulWS Mar 04 Ian 2011, 11:37

FastArrow a scris:
TeRrAzBoYnIc a scris:xShaine poate tu nu ai jucat acum 6-7luni metin , dar Metinel era cel mai tare de pe metin:) acum nu stiu daca la rr-ul acesta e el dar... ca sa faci topic sa te uiti si prin alte regate:) nu numai albastru shi galben

si uh inainte sa postezi sa te gandesti putin dak chiar ai jucat pe atunci ar trebui sa sti k Filip era cel mai bun....
filip avea seturi:)
NinjalaulWS
NinjalaulWS
Membru
Membru

Mesaje : 107
Puncte : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 112
Localizare : nush d'astea

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  FastArrow Mar 04 Ian 2011, 11:47

esti nebun mah era sura BM... la ce ii trebuia seturi k baga 50-60 din fiecare si era destul.....
FastArrow
FastArrow
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 828
Puncte : 834
Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Gherla, Cluj

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  bachus:X Mar 04 Ian 2011, 11:48

cam asa e.. la 60 si cu prot bm ia dmg vreo 2k:|
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  NinjalaulWS Mar 04 Ian 2011, 11:55

FastArrow a scris:esti nebun mah era sura BM... la ce ii trebuia seturi k baga 50-60 din fiecare si era destul.....
da ma dar avea iteme pentru sword si dagger;)
NinjalaulWS
NinjalaulWS
Membru
Membru

Mesaje : 107
Puncte : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 112
Localizare : nush d'astea

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  adisuper Mar 04 Ian 2011, 13:04

deci filip avea un set de war cu cate 60 din fiecare ... si mai avea seturi pt duel cu full dager sword 2 hand arrow pt nobi care ii batea doar din spirit .... as mai zice ceva despre filip dar lasa
adisuper
adisuper
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 622
Puncte : 590
Reputatie : 3
Data de inscriere : 02/06/2010
Varsta : 31
Localizare : in fata la monitor

Sus In jos

inca un motiv....care ii cel mai bun.... Empty Re: inca un motiv....care ii cel mai bun....

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum