Metin Private Server Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann

+4
Adolf
[GM]Jordan
Love4Free (moni):X
BoGdAn3l
8 participanți

In jos

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann  Empty Re: MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann

Mesaj  BoGdAn3l Sam 08 Ian 2011, 11:47

tu vb ma? tu care esti ashur si asasin28?si acma ai ajuns gm:-? Smile)
lol! Exclamation
BoGdAn3l
BoGdAn3l
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 687
Puncte : 741
Reputatie : 24
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann  Empty Re: MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann

Mesaj  Love4Free (moni):X Mier 19 Ian 2011, 13:26

SuraBM a scris: Razz
lol te intreb cv ai gandit cand ai facut acest topic??
Love4Free (moni):X
Love4Free (moni):X
Membru
Membru

Mesaje : 27
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 29
Localizare : somewhere far away from all.

Sus In jos

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann  Empty Re: MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann

Mesaj  [GM]Jordan Mier 19 Ian 2011, 19:29

Lol frate ejti cel mai noob player dp srv.... ejti modat, umbli cu itemele dp GM pe toate caract si mai ai si nesmititrea sa te lauzi....

Si in plus de asta mai le spui si altora "waaa tu ejti modat si full aparare nu dau duel cu tn"... sau mai stiu eu ce porcarii...

Tu si modat ejti foarte slab.... dintr`un skill de al meu pici ...


Te dai ca toti copiii retardati pe free iti pica iteme pe jos si plangi apoi dupa ele....Smile))


EJTI UN PRAF ... cyclops
[GM]Jordan
[GM]Jordan
Membru
Membru

Mesaje : 57
Puncte : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Alexandria

Sus In jos

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann  Empty Re: MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann

Mesaj  Adolf Joi 20 Ian 2011, 08:10

asa's astia..iti dau duel , ii bati dupa zic ca ba esti modat, ba ai fulluri si toate prostiile......daca ai pierdut in duel accepta'ti infrangerea si nu zice:modat, plin de fulluri....etc

PS: Maturizati'va si acceptati infrangerea:)))


Apropo....ieri te dadeai pe liber prin map1 si cand ti'a dat un ninja arc un skill erai pe jos si culegeai panselute


cum am zis mai sus la PS Razz....citeste si ia aminte....sau daca vrei sa fii bun stai la bonusat si fa'ti iteme:)
Adolf
Adolf
Membru
Membru

Mesaje : 79
Puncte : 83
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 32

Sus In jos

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann  Empty Re: MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann

Mesaj  adisuper Vin 21 Ian 2011, 17:53

da nu ai ce sa ii ceri era transformat ii dau un raget cade pe jos si ma injura se ridica da in mine 8k imi zice ca sunt modat :-j isi pune protectia 22k critica Smile)))))
adisuper
adisuper
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 622
Puncte : 590
Reputatie : 3
Data de inscriere : 02/06/2010
Varsta : 31
Localizare : in fata la monitor

Sus In jos

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann  Empty bv adi:)

Mesaj  tmi123 Sam 22 Ian 2011, 11:02

hey adi am auzit k esti pritre cei mai buni samani:>:>:> ma bukur pt tine....Razz:P si nici nu ma mir.....doar ai invatat de la cel mai bun saman meserie:)))))Razz:P tot asa or ramas astia....???cand pierd...bhaa esti modat...bhaa ai pack....bhaaa ai fulluri.....bhhaaaa ai pk......si eu le raspundeam......bhaaa o am pe mata infipta in pula=)))) si atunci taceau:*:*:*: best regards xShaine

tmi123
Membru
Membru

Mesaje : 71
Puncte : 97
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31
Localizare : orashul alb-violet:X timisoara

Sus In jos

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann  Empty Re: MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann

Mesaj  adisuper Sam 22 Ian 2011, 22:47

Da draga am invatat de la tine si de la maniac meserie ... voi mati inspirat Smile))))))))
adisuper
adisuper
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 622
Puncte : 590
Reputatie : 3
Data de inscriere : 02/06/2010
Varsta : 31
Localizare : in fata la monitor

Sus In jos

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann  Empty Re: MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann

Mesaj  Bershka Vin 28 Ian 2011, 21:06

lasate derq de metin ce ne tot zici Smile) ! cyclops
Bershka
Bershka
Membru
Membru

Mesaje : 46
Puncte : 53
Reputatie : 2
Data de inscriere : 08/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Alba

Sus In jos

MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann  Empty Re: MIE UNU`MI CONVINE DE ACEST METIN CU`I NU`I CONVINE SA IASA DUPA SERVER...EX NINJA02 PACKER SeXyWaRr pack,Assasin28 pack Ashur pack...dar akm are bann

Mesaj  Zizzy Lun 28 Feb 2011, 18:27

cand jucam eu... pe la inceput,regatul rosu era un regat simplu cu playeri cu care putea sa vb fara problema... dar dupa au venit ff multi si au inceput sa se puna pe liber si deastea.Mie mia cazut o data dga+9 cand faceam P si mi la dat inapoi cel ce la luat... era de treaba dar stresant Smile

Zizzy
Membru
Membru

Mesaje : 14
Puncte : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/12/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum