Metin Private Server Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

anti GM mode

5 participanți

In jos

anti GM mode Empty anti GM mode

Mesaj  DevilCross Sam 11 Dec 2010, 20:01

cred ca toata lumea sie ca de multe ori pe uv s-a dat gm mode, oricum multi au pierdut lucruri valoroase pt asta.Acum voi pune o intrebare pt ga si toti gm de pe acest server:Daca tot primiti atatea plangeri de la jucatori de ce nu securizati anti GM mode?
asa poate nu s-ar mai plange jucatorii ca se da rr din prostie si altele.Chestia e ca voi GM
in special BLACK va suparati din greselile voastre pt ca va este lene sa actualizati o banala comanda.Chestia e ca nici pana acum nu s-a aflat cine a dat GM mode..... .Oare care o fi facut asta?
DevilCross
DevilCross
Membru
Membru

Mesaje : 83
Puncte : 89
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/11/2010

Sus In jos

anti GM mode Empty Re: anti GM mode

Mesaj  love4musiccc Sam 11 Dec 2010, 20:10

o intrebare care nu va avea raspuns NEVER Crying or Very sad
love4musiccc
love4musiccc
Membru
Membru

Mesaje : 51
Puncte : 52
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Romania

Sus In jos

anti GM mode Empty deci.....

Mesaj  tmi123 Dum 12 Dec 2010, 02:46

poate unii dintre voi vor considera raspunsul meu ne la locul lui....dar acesta este adevarul.............devil...thu nu poti face nimik...anti gm mode....nici unul dintre noi nu o poate face.....serverul lui face ce vrea;) atata timp cat el detine acest drept el taie si spanzura..........daka iti convine asa cum vrea el...ii bine......daka nu ...nu juca ...asta o sa fie raspunsul.......ce drept avem noi..niste muritori....sa facem reguli...revelatii......daka vrei sa faci reguli..fati server...si atunci nimeni nu va comanda peste tine......repet......NU ASTEPTATI UN RASPUNS PENTRU CA ACESTA ESTE DEJA STIUT..........VREI ASA ..II OK......NU VREI....PA;) nu are rost sa speram aiurea..k intr-o zi....acest privat...va fii ok...si absoluti toti gm vor fi egali cu toti prietenii......si nu vom fii banati..k doar ii facem 1vs 1 pe nush ce ruda a lui gm..........repet.....cei care nu apreciaza ce scriu aici...sa nu raspunda.....dar aceasta este viata....nush....as putea sa scriu 2 ore incontinu despre respect reciproc.....sincer...imi pare rau..pentru unii...care chiar nu merita sa fie nedeptatiti......ADEVARUL....NU PUTEM FACE NIMIK.....SCURT SI LA SUBIECT.......DOAR UN SINGUR CUVANT PENTRU O GRAMADA DE INTREBARI......ROMANIA......care nu imi da dreptate....esti pur si simplu....IDIOT.............sarbatori fericite......respecta si vei fii respectat;) best regards..........................................................................xShaine......................................mie si rusine sa imi trec numele.....Sad

tmi123
Membru
Membru

Mesaje : 71
Puncte : 97
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31
Localizare : orashul alb-violet:X timisoara

Sus In jos

anti GM mode Empty Re: anti GM mode

Mesaj  DevilCross Dum 12 Dec 2010, 12:35

dap man stiu ce vrei sa zici dar eu sper sa ma auda si pe mn cineva de asta am facut toppicul asta, stiu ce inseaman aia furt si nesimtire in romania stiu ce vrei sa zici si stiu ca nu pot schimba nimic, dar atata timp cat exista speranta atunci acolo sunt si eu ca nu sti de unde sare iepurele niciodata.Oricum daca nu erati voi prietenii nici nu ma mai apucam de el asta e daca nu e metin macar suntem noi jucatori Wink
DevilCross
DevilCross
Membru
Membru

Mesaje : 83
Puncte : 89
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/11/2010

Sus In jos

anti GM mode Empty Re: anti GM mode

Mesaj  tmi123 Dum 12 Dec 2010, 12:40

mda stii cum se zice....speranta moare ultima....dar avem 5% sanse....sa se intample ce vrem noi.....egalitate;) respecta si vei fii respectat ...best regards ....xShaine

tmi123
Membru
Membru

Mesaje : 71
Puncte : 97
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 31
Localizare : orashul alb-violet:X timisoara

Sus In jos

anti GM mode Empty Re: anti GM mode

Mesaj  cosmin_33_23 Dum 12 Dec 2010, 14:14

imi cer scuze fata de toti playeri dar de la GM huuuuu sunteti niste fraeri nu stiti cum sa faceti serveru sa fie anti GM mode nu e asa greu sa dai serveru pe GM mode eu lam dat pt ca mam inervat ca toti modati sunt prin oras cei care se muncesc respect dar ceilalti chiar sunteti nesimpti rau de tot

cosmin_33_23
Membru
Membru

Mesaje : 40
Puncte : 63
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/07/2010

Sus In jos

anti GM mode Empty Re: anti GM mode

Mesaj  adisuper Dum 12 Dec 2010, 16:00

si pe mine cel ami mult ma enerva GRADUL acela dat la anumiti playeri si alti muncesc pt un amarat de 4k la grad
adisuper
adisuper
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 622
Puncte : 590
Reputatie : 3
Data de inscriere : 02/06/2010
Varsta : 31
Localizare : in fata la monitor

Sus In jos

anti GM mode Empty Re: anti GM mode

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum