Metin Private Server Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Videoclip pentru publicitatea serverului

5 participanți

In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  NinjalaulWS Lun 03 Ian 2011, 21:48

Salut shi la multzi ani:)Mai intai sa ma prezint ca asa e frumos sunt FrendLyBoY de pe metin shi doresc sa fac un videoclip..sa il postez pe youtube ca sa se faca mai popular server-ul. Multi cauta servere private dar nu gasesc deci un videoclip postat pe youtube cu tot metinul ar merge:)Pe 8 ianuarie doresc sa il fac la muntele sohan... Ca sa stiti de ce fac la muntele sohan(ice land) videoclipul.. Pai deoarece este zapada si deoarece in mijlocul mapei este bradul.Puteti sa spuneti aici cu ce nume vreti sa participati si ce lvl aveti. Doresc sa aveti minim lvl 70.. cam atat
Evenimentul se va desfasura la ora 20:00 pe data de 8 ianuarie(sambata).Si daca tot am facut topicul spuneti niste idei pentru videoclip.
Pentru nelamuriri care vreti sa fie explicate adaugati id-ul metindoivideo:)



Ultima editare efectuata de catre TeRrAzBoYnIc in Lun 03 Ian 2011, 22:37, editata de 1 ori
NinjalaulWS
NinjalaulWS
Membru
Membru

Mesaje : 107
Puncte : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 112
Localizare : nush d'astea

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  adisuper Lun 03 Ian 2011, 21:56

ar fi frumos ceva pvp pe la sfarsit cu nsite dmg destul de marisoare gen 50k

Si la icneput video sa fie facut din poze cu feicare caracter cand isi da skilurile

Daca vreti fac eu pze pt : protectie ( dura bm) sfera lov focului sis pirit si pe ninja la rulant ambuscada atac fulger si nor
adisuper
adisuper
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 622
Puncte : 590
Reputatie : 3
Data de inscriere : 02/06/2010
Varsta : 31
Localizare : in fata la monitor

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  NinjalaulWS Lun 03 Ian 2011, 22:01

adisuper a scris:ar fi frumos ceva pvp pe la sfarsit cu nsite dmg destul de marisoare gen 50k

Si la icneput video sa fie facut din poze cu feicare caracter cand isi da skilurile

Daca vreti fac eu pze pt : protectie ( dura bm) sfera lov focului sis pirit si pe ninja la rulant ambuscada atac fulger si nor
da..dar as dori sa facem si ceva videoclip nu numai pvp.. pentru inceput eu m-am gandit sa arat shopurile... dupa care sa mergem la munte..etc.. mai dati propuneri:D
NinjalaulWS
NinjalaulWS
Membru
Membru

Mesaje : 107
Puncte : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 112
Localizare : nush d'astea

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  bishes Mier 05 Ian 2011, 21:55

Daca nu dati si cu inimioare nu are haz video'
bishes
bishes
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 1154
Puncte : 1104
Reputatie : 8
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 30
Localizare : France

https://www.facebook.com/so.fin3

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  Adolf Joi 06 Ian 2011, 08:07

inimioarele fac totul =)) :X
Adolf
Adolf
Membru
Membru

Mesaje : 79
Puncte : 83
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/11/2010
Varsta : 32

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  bishes Joi 06 Ian 2011, 12:30

No ma da serios acuma... ducetiva si ajutatil sa faca video... ii pt server nu pt el Smile
bishes
bishes
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 1154
Puncte : 1104
Reputatie : 8
Data de inscriere : 15/04/2010
Varsta : 30
Localizare : France

https://www.facebook.com/so.fin3

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  NinjalaulWS Joi 06 Ian 2011, 14:04

daca nu vrea nimeni sa ma ajute la video.. atunci ce rost are sa il mai fac?
NinjalaulWS
NinjalaulWS
Membru
Membru

Mesaje : 107
Puncte : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 112
Localizare : nush d'astea

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  adisuper Joi 06 Ian 2011, 17:45

eu te ajut dar na lenea asta
adisuper
adisuper
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 622
Puncte : 590
Reputatie : 3
Data de inscriere : 02/06/2010
Varsta : 31
Localizare : in fata la monitor

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  DevilCross Vin 14 Ian 2011, 14:07

TeRrAzBoYnIc a scris:
da..dar as dori sa facem si ceva videoclip nu numai pvp.. pentru inceput eu m-am gandit sa arat shopurile... dupa care sa mergem la munte..etc.. mai dati propuneri:D
shopurile sunt postate deja ar fi interesant daca s-ar inplica si un gm in asta iar destinatia ta pe muntele sohan sa ife in centru numai metine and kings dar necesita mult de munca si ne-ar trebuie multi playeri.Ar fi palpitant sa avem si niste pvp-uri in cadrul actiunii.
DevilCross
DevilCross
Membru
Membru

Mesaje : 83
Puncte : 89
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/11/2010

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  DevilCross Vin 14 Ian 2011, 14:10

sau am putea perzenta cateva dansuri pe melodi cunosc cateva videoclipuri de metin2 care domina youtubul pt chestia asta
DevilCross
DevilCross
Membru
Membru

Mesaje : 83
Puncte : 89
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/11/2010

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  DevilCross Vin 14 Ian 2011, 14:12

dar in general actiunea atrage playerii oricum alegeti voi alegem o data maxima un loc potrivit si se rezolva dar va trebuii sa va anuntati toti prietenii si sa-i incercati sa-i convigeti sa participe la chestia asta ar fi frumos Smile
DevilCross
DevilCross
Membru
Membru

Mesaje : 83
Puncte : 89
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/11/2010

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  NinjalaulWS Lun 17 Ian 2011, 17:21

am vrut sa fac videoclipul sambata.. ne-am adunat dar playerii nu erau seriosi.... daca nu ma asculta si nu ma baga in seama.. eu nu stau 2 ore ca sa le tot spun sa fie atenti
NinjalaulWS
NinjalaulWS
Membru
Membru

Mesaje : 107
Puncte : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 112
Localizare : nush d'astea

Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty ...............

Mesaj  ........ Vin 11 Feb 2011, 22:22

.......................

........
Vizitator


Sus In jos

Videoclip pentru publicitatea serverului Empty Re: Videoclip pentru publicitatea serverului

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum