Metin Private Server Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noobi;)

+3
bachus:X
The Freedom
OnTheK3nnt*
7 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Noobi;) Empty Noobi;)

Mesaj  OnTheK3nnt* Mar 15 Noi 2011, 17:42

Fratilor...sa va zic ceva si eu...ca la cate metine am jukt eu si ce levele am avut..in fine deja trec la alt subiect,vreau si eu sa va zic un lucru:voi va vedeti smekeri pe acest server care mereu a fost de kkt,eu lam jukt 4fun,bachus,un mare plagiator dupa acel caracter de pe Corvus de 99,cel care a faqt Guardians,alt plagiator,bai baieti voi va observati ca sunteti niste playeri inutili,care sunteti ceva doar in fatza celor care vau vazut cand dadeati 5kk modati pe un server izolat de care nimanuia nu ii mai pasa...atat v-am zis,eu numele onthekennt recunosc ca lam plagiat de la Venom ala,dar aq nu mai e asta si as vrea sa il schimb dak sar putea,oricum ce v-am zis luati aminte ca dak va aduc un player adevarat de pe alt server o sa rada de voi ca sunteti plagiatori si kkti,asa am faqt si eu prostia ca am faqt breasla pe un sv privat cu numele GodsOfH3ll ca pe Ro Taurus si tot serverul a ras de mine ca sunt un noob si un plagiator,asa sunteti si voi...hai bft:P APP:PLAGIATOR=MARE XEROX affraid
OnTheK3nnt*
OnTheK3nnt*
Membru
Membru

Mesaje : 143
Puncte : 165
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Spania

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  The Freedom Mar 15 Noi 2011, 20:12

Smile)Daca taceai filozof ajungeai. Are cumva Bachus ala drepturi de autor pentru nume? , Din cate imi aduc eu aminte bachus a fost un zeu:-? , Zeul vinului mai precis , Deci daca o luam asa nu ajungem nicaieri:> , Si faza cu dmg'ul este treaba lui , a donat pentru acel dmg , deci nu vad care e problema:-??

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  bachus:X Mier 16 Noi 2011, 13:52

lol nu am facut niciodata referire la bachus dp corvus!!! in pr rand nu crd k ai avt vreodata cont pe oficial de lvl mkr 50 in al 2 lea rand si cand nu aveam modate dadeam cel mai mare dmg si nu ma facea nimeni!!! cu atat mai putin tu!!!!!!!!! nush dc vb aiurea!!!

bachus a fost zeul vinului/betiei in mitologia romana prietene !!!!!
daka tot faci referire la lvl 99 pe ro am prieteni destui pe hydra!! lvl 99 doar shadow(care e 100% cel mai bun player) dar sunt destui de lvl 80+ !
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  OnTheK3nnt* Mier 16 Noi 2011, 14:46

Zeu?huh Rolling Eyes de ce?pentru ca a donat si dadea si el mult DMG?Fratilor,fara suparare,fara morala,Metin2 pt mn este o distractie si un hobby pentru o parte din timpul liber,chiar nu am atata minte de gaina sa bag bani mai ales intr-un server despre care stiam ca BLACK strange bani si in 3 4 luni cand se scoate da rr si apoi iar incepea,iar erau prosti care sa doneze iar si acelasi lucru mereu si mereu...pana a aparut MaX iar serverul sa faqt fara donatii dar cu buguri o groaza...,app:bachus,dak numele ala nu vine de la ala de pe corvus....inseamna ca teai inspirat si tia venit cuvantul Bachus in minte cand dormeai
OnTheK3nnt*
OnTheK3nnt*
Membru
Membru

Mesaje : 143
Puncte : 165
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Spania

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  bachus:X Vin 18 Noi 2011, 14:04

prietene fakeam referire prin asta la firea mea:))) nu chiar asa des cum crz dar si cand beau....................


cand a zis ka bachus e zeu sa referit la zeul din mitologia romana!! da ce sa stii tu.... oricum cam asa a fost si pe uv;) oricand si la orice ora picam pe oricn!
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  OnTheK3nnt* Vin 18 Noi 2011, 17:23

Sa piki pe cnv e in firea oricui Rolling Eyes ,oricum,ce sa stiu eu?!?poi eu nu eram bagat in seama kktule,ca trebuia sa am modate sa fiu cnv,hai pa,oricum cu tn nu am ce discuta,esti doar un ratat cu 10 euro pe tel si atat
OnTheK3nnt*
OnTheK3nnt*
Membru
Membru

Mesaje : 143
Puncte : 165
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Spania

Sus In jos

Noobi;) Empty RE

Mesaj  [GM]Jordan Joi 15 Dec 2011, 18:13

Fratilor!!! =)) cum puteti vorbii cu asemenea persoane?

il puteati lasa sa scrie el in continuare la acest topic... doar sa va amuzati de prostia acestui experiment genetic esuat...

NU MAI BAGATI TOTI PROSTII IN SEAMA!!!

Bachus pt UV a fost un player adevarat si asta stim toti. Nu trebuie sa bagam toti copiii retardati in seama daca spun ceva de noi.


Cu respect!
[GM]Jordan
[GM]Jordan
Membru
Membru

Mesaje : 57
Puncte : 54
Reputatie : 6
Data de inscriere : 24/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  adisuper Joi 15 Dec 2011, 18:20

Jordy bine ai zis Smile)
adisuper
adisuper
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 622
Puncte : 590
Reputatie : 3
Data de inscriere : 02/06/2010
Varsta : 31
Localizare : in fata la monitor

Sus In jos

Noobi;) Empty Re:Noobi!;)

Mesaj  OnTheK3nnt* Dum 18 Dec 2011, 19:16

[GM]Jordan a scris:Fratilor!!! =)) cum puteti vorbii cu asemenea persoane?

il puteati lasa sa scrie el in continuare la acest topic... doar sa va amuzati de prostia acestui experiment genetic esuat...

NU MAI BAGATI TOTI PROSTII IN SEAMA!!!

Bachus pt UV a fost un player adevarat si asta stim toti. Nu trebuie sa bagam toti copiii retardati in seama daca spun ceva de noi.


Cu respect!
Se baga zdreantza de Jordan care isi arata colieru la tot regatu Rosu sa se dea rr la sv.
OnTheK3nnt*
OnTheK3nnt*
Membru
Membru

Mesaje : 143
Puncte : 165
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Spania

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  bachus:X Joi 22 Dec 2011, 10:56

sincer eu nici nu stiu de ce vorbesti tu.. ai aparut la sfarsit si tot comentezi mai terminate.tu nu ai 14 ani copile... sincer nush dc comentezi la adresa lui jordan
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Noobi;) Empty Re:Noobi!;)

Mesaj  OnTheK3nnt* Dum 01 Ian 2012, 11:42

Poi ma...1.vezi ca io am 15 ani,acum ca nu crezi uh e alta treaba...2.vezi ca la sv sa dat rr deoarece colierul lui Jordan a fost furat...si acum e numai vina lui ca pune botu la toti kktii si le arata iteme (ca vor si ei sa vada din curiozitate ).daca esti prost si iti arati itemele peste toti normal ca se intampla asa,acum sa traiesti,dak nu erai fraer Jordane poate acum era sv ala de atunci...poate unora nu le plakea ca erau modati,dar dak stiai sa iti faki itm puteai sa ii bati...eu de exemplu eram full magie aveam si pe arma:)) pe ssb...ideea e acum ca mai bn sv de atunci ON decat sv de aqm OFF poate 4ever cum zicea Claudiu in alt topic...si acum sa nu ma intelegi gresit...ca eu stateam aproape mereu pe sv ala era prea tare si vedeam mereu ce scria GM...si urmatoarea chestie:Cine i-a furat colierul lui Jordan sa recunoasca ori se va da rr la server...au fost cateva zvonuri ca nu se va da...si in 2 zile a venit MaX asta.
OnTheK3nnt*
OnTheK3nnt*
Membru
Membru

Mesaje : 143
Puncte : 165
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Spania

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  bachus:X Dum 01 Ian 2012, 15:46

clar.... aseara ce ai facut ai stat cu mamica? mai dute drq k esti stresant
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  BoGdAn3l Dum 01 Ian 2012, 16:10

Ba al dracu sa fiu daca nu esti retard mintal ma OnTheKent sau mai scurt kkt .Ba daca tot esti atat de smecher si comentezi de numele unor playeri....(Bachus)...si comentezi tu un pusti de 15 ani care iti curg mucii...demonstreaza calitatile tale in metin2 pe ro timp de 1 an si vedem care pe care..
Am un sfat!
Aruncate in cap in wc!si trage apa
BoGdAn3l
BoGdAn3l
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 687
Puncte : 741
Reputatie : 24
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  bachus:X Dum 01 Ian 2012, 16:12

ii dau 10 ani daka in 10 ani face ce am facut eu in 2 luni e dat drq... da totusi 15 ani ai,gandesti ca la 15 ani;)
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  OnTheK3nnt* Mar 03 Ian 2012, 10:24

Ce ai faqt uh Bachuse?Aveai un cont de la cnv cu numele simonik21 de tea batut si Perfectu ca ai film pe youtube=))
Si app...io nu mai joc nici private apoi sa ma mai iau de ro ma..ca am faqt 24 si mai fakeam mult waa..dar mia banat contu(Miaunet care e o proasta si da ban intr-una)
OnTheK3nnt*
OnTheK3nnt*
Membru
Membru

Mesaje : 143
Puncte : 165
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Spania

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  bachus:X Mar 03 Ian 2012, 10:38

=)) akm 2 ani cand a batut perfectu pe simonik nu eram eu:)))) cand am luat contu .. nam fct cn stie ce dar totusi nu ma faceam de ras.. cat despre sura... care lam fct eu intro saptamana si cv 68... bateam tot pana in 80 ...Wink nu degeaba eram in divinity asa k no comment:). app lvl 24 si tea banat miaunet=)) pt ce ma la 24 nici fishu nul puteai baga=))))))))
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Noobi;) Empty Re:Noobi!;)

Mesaj  OnTheK3nnt* Mar 03 Ian 2012, 13:52

Da sura faqt intro saptamana si ceva lv 68 dar pe tine si pe BoGdAn3l,daka v-as intreba toata ziua ce faketi ati raspunde numai ro...iti dai seama ca bogdan mia zis intr-o zi pe la vreo 8 ca pe la vreo 11 se baga pe ro si pana dimineata fake vreo 70?mai dormiti ma...uitate ai uh iuliane la avataru tau uitate la tine ca dabea mai tii ochii deschisi de la atat stat la pc
OnTheK3nnt*
OnTheK3nnt*
Membru
Membru

Mesaje : 143
Puncte : 165
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Spania

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  bachus:X Mar 03 Ian 2012, 17:42

aici gresesti:) am avut si eu perioada asta dar culmea mi sa intamplat tocmai cand jukam uv inainte.....Wink( tu poate te iei dupa data inregistrarii contului acesta dp forum:))) am mai avt unu inainte:))) aveam vreo 500 msj(nu ca ar conta) eeehh... asta era pe timpu cand ma certam cu unguru si bishes:)) cand leo dadeam la cioc:))) ).
pe ro am jukat mai mult k mau "obligat" niste prieteni si am avut mult norok....Wink daka ma crz eu nam mai jkt mt de 1 luna si cv... azi am zis k ma mai uit iar pe ro:)) k ma streseaza iar...
si app avt meu e cand sunt mort de beat=)) tu ce crz k am in pahar...
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Noobi;) Empty Re:Noobi!;)

Mesaj  OnTheK3nnt* Mar 03 Ian 2012, 19:31

Stai flexat stiu ce e aia sa fii beat
App-lol nu ai jukt mt o luna?cand mi sa bulit pc anterior de i sau faqt praff vreo 3 componente nu am mai avut pc din noiembrie 2010 pana la vreo mai 2011 si dasta nici nu am faqt inregistrarea;)
OnTheK3nnt*
OnTheK3nnt*
Membru
Membru

Mesaje : 143
Puncte : 165
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Spania

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  [SGM]Oryon Vin 13 Ian 2012, 21:50

se pare k ink mai traieste lumea pe aici lol!
[SGM]Oryon
[SGM]Oryon
Administrator
Administrator

Mesaje : 68
Puncte : 42
Reputatie : -11
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 37
Localizare : Bacau

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  bachus:X Sam 14 Ian 2012, 12:00

eehh mai traieste Smile))
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  [SGM]Oryon Sam 14 Ian 2012, 18:10

Smile)) ... a trecut ceva timp de cand sa inchis serverul si voi inca va mai certati pe aici Smile)))))))))) ... e bine totusi k mai este activitate pe forum lol!
[SGM]Oryon
[SGM]Oryon
Administrator
Administrator

Mesaje : 68
Puncte : 42
Reputatie : -11
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 37
Localizare : Bacau

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  BoGdAn3l Sam 14 Ian 2012, 21:36

sal oryon...ce zici mai sunt sanse sa se deschida sau...e deja ceva..."o minune" ...macar acolo pune si tu o vorba buna:))
BoGdAn3l
BoGdAn3l
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 687
Puncte : 741
Reputatie : 24
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  [SGM]Oryon Lun 16 Ian 2012, 00:05

cand am vb ultima data cu proprietaru in legatura cu jocu mi sa spus ca nu il va mai deschide ... si totusi sanse sa fie redeschis cred ca sunt de 1% Smile))) ... eu unu nu imi fac sperante
[SGM]Oryon
[SGM]Oryon
Administrator
Administrator

Mesaje : 68
Puncte : 42
Reputatie : -11
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 37
Localizare : Bacau

Sus In jos

Noobi;) Empty Re:Noobi!;)

Mesaj  OnTheK3nnt* Lun 16 Ian 2012, 18:52

Poi...Oryon...unii dintre noi spera sa se redeschida,e un metin tare,de obicei cand gasesti un metin fain asa se intampla ca dureaza 1 saptamana 2 dupa care se intampla ceva...asta e ghinionul...asta e acum..poate il va mai redeschide sau poate ca nu
OnTheK3nnt*
OnTheK3nnt*
Membru
Membru

Mesaje : 143
Puncte : 165
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/07/2011
Varsta : 27
Localizare : Spania

Sus In jos

Noobi;) Empty Re: Noobi;)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum