Metin Private Server Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Injura ca un tigan dupa ce il omori

+3
slowwiee
[SGM]Oryon
xpakito
7 participanți

In jos

Injura ca un tigan dupa ce il omori Empty Injura ca un tigan dupa ce il omori

Mesaj  xpakito Sam 02 Iul 2011, 10:15

Injura ca un tigan dupa ce il omori Mjafdk


va rog uitativa dupa ce il omori te omoara si te injura cum apuca si de morti !! de orice va rog luati si voi masuri ca, Kappa a zis ca tot eu sa am grija la limbaj.. :-j
xpakito
xpakito
Membru
Membru

Mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Maramures

Sus In jos

Injura ca un tigan dupa ce il omori Empty Re: Injura ca un tigan dupa ce il omori

Mesaj  [SGM]Oryon Sam 02 Iul 2011, 15:47

ok .. deci eu unu o sa am grija de el si o sa-si primeasca block_chat pt acea injuratura "fmm" insa pe tine cu prima ocazie cand te-am prins injurand iti dau ban ... de ce iti dau ban? ... pentru ca eu sunt satul de plangerile voastre de park ati fi copii de 2 ani care striga dupa mama si tata non stop si eu unu nu cred ca tu esti un sfant si nu injuri deloc ... nu e nimeni pe acest server care sa nu spuna o injuratura acolo... si nush daca ati observat insa GM este destul de tolerant pentru ca altfel tot serverul ar fi pe mute sau banat ... singurele cazuri in care chear nu se tolereaza injuraturile sunt pe Call chat ...
[SGM]Oryon
[SGM]Oryon
Administrator
Administrator

Mesaje : 68
Puncte : 42
Reputatie : -11
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 37
Localizare : Bacau

Sus In jos

Injura ca un tigan dupa ce il omori Empty Mimi injura

Mesaj  HedShot9 Sam 02 Iul 2011, 18:06

Mimi ma injura zi de zi cand ma vede on ma injura fara sa mac nimik macar daca ar avea un motiv si imi zice ca daca pun pe forum printuri zice ca ma omoara in bataie ca o ff pe maicamea add mihay_aurel_98 si arat toate printurile add id pentru ca nu stiu sa pun print pe forum

HedShot9
Vizitator


Sus In jos

Injura ca un tigan dupa ce il omori Empty Re: Injura ca un tigan dupa ce il omori

Mesaj  slowwiee Mar 05 Iul 2011, 21:14

Ma, zici ca sunteti copii de gradinita..."m-ai injura? ... te zic lu' mama rapid hop." Mai lasati si dupa ei Smile)ca si asa...
Pe mine cati nu ma injura si nu asa cum te-a injurat pe tine...ce sa facem asta e :-j..oricum nu mai au mult! Tot va plangeti atata pentru orice cuvant, injuratura!
slowwiee
slowwiee
Membru
Membru

Mesaje : 127
Puncte : 138
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/03/2011
Localizare : terra

Sus In jos

Injura ca un tigan dupa ce il omori Empty Re: Injura ca un tigan dupa ce il omori

Mesaj  bachus:X Mier 06 Iul 2011, 07:23

si eu crd ka am zeci de printuri.. cu injuraturi dar nu postez ... niki eu nus sfant:))
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Injura ca un tigan dupa ce il omori Empty Re: Injura ca un tigan dupa ce il omori

Mesaj  eLeGanT Mier 06 Iul 2011, 10:56

ba copii astia joaca metin ..te forteaza sa ii injuri dupa care te baga pe forum...ca uitel ce mi-a zis asta mie ....
eLeGanT
eLeGanT
Membru
Membru

Mesaje : 51
Puncte : 48
Reputatie : -8
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Injura ca un tigan dupa ce il omori Empty RE

Mesaj  Fiv1a Mier 06 Iul 2011, 12:19

Asa e annubis Smile)
Fiv1a
Fiv1a
Membru
Membru

Mesaje : 31
Puncte : 46
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 34
Localizare : Orastie

Sus In jos

Injura ca un tigan dupa ce il omori Empty

Mesaj  sebi121212 Sam 16 Iul 2011, 11:40

[SGM]Oryon a scris:ok .. deci eu unu o sa am grija de el si o sa-si primeasca block_chat pt acea injuratura "fmm" insa pe tine cu prima ocazie cand te-am prins injurand iti dau ban ... de ce iti dau ban? ... pentru ca eu sunt satul de plangerile voastre de park ati fi copii de 2 ani care striga dupa mama si tata non stop si eu unu nu cred ca tu esti un sfant si nu injuri deloc ... nu e nimeni pe acest server care sa nu spuna o injuratura acolo... si nush daca ati observat insa GM este destul de tolerant pentru ca altfel tot serverul ar fi pe mute sau banat ... singurele cazuri in care chear nu se tolereaza injuraturile sunt pe Call chat ...
toti stim sa injuram...LOL dar nu toti injuram...eu injur in engleza pentru ca se auto cenzureaza
sebi121212
sebi121212
Membru
Membru

Mesaje : 32
Puncte : 38
Reputatie : 1
Data de inscriere : 24/06/2010

Sus In jos

Injura ca un tigan dupa ce il omori Empty Re: Injura ca un tigan dupa ce il omori

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum