Metin Private Server Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

+9
Mekhanes
BoGdAn3l
CliQue95
[SGM]Oryon
WhiteChick
FastArrow
eLeGanT
The Freedom
Costy
13 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  Costy Joi 07 Iul 2011, 11:40

sall dane nijte detal idc nu merge servaru si zice ofline Sad m-am pliktisit sa mor ieri na mers azi nu merge .......
Costy
Costy
Membru
Membru

Mesaje : 13
Puncte : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti Romania

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Joi 07 Iul 2011, 11:46

De acum cam asa va sta treaba:P Obisnuiestete!

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty pffff

Mesaj  Costy Joi 07 Iul 2011, 11:52

da de ce ....... Sad pana mea Sad
Costy
Costy
Membru
Membru

Mesaje : 13
Puncte : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti Romania

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  eLeGanT Joi 07 Iul 2011, 15:53

uv nu mai e ce a fost ... nu zic asta pt k nu imi place..dar inainte erau mult mai multi playeri si era deschis zi de zi..sper sa se rezolve problema intr-un final si sa mearga ca la inceput..
eLeGanT
eLeGanT
Membru
Membru

Mesaje : 51
Puncte : 48
Reputatie : -8
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Mda aiurea raw

Mesaj  Costy Joi 07 Iul 2011, 16:40

Ma pliktisesc ingrozitor ..... plm era alceva mai ma bateam mai schimbam, un bonus mai un lvl up
asta e Smile No
Costy
Costy
Membru
Membru

Mesaje : 13
Puncte : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti Romania

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  FastArrow Joi 07 Iul 2011, 20:53

eLeGanT a scris:uv nu mai e ce a fost ... nu zic asta pt k nu imi place..dar inainte erau mult mai multi playeri si era deschis zi de zi..sper sa se rezolve problema intr-un final si sa mearga ca la inceput..

da nu mai e cea fost... atunci nu vedeai gm on numa din an in paste...era lasat la voia player`ilor:)
acum k sa ocupa de el nu va convine.. nu va poate multumi pe toti Razz
daca la asta te referi prin nu mai e ce a fost ai dreptate.. Wink
gandestete k e inchis cu un scop Smile
FastArrow
FastArrow
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 828
Puncte : 834
Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Gherla, Cluj

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  WhiteChick Joi 07 Iul 2011, 22:38

Intrebarea este : Care este acel scop? Embarassed
WhiteChick
WhiteChick
Membru
Membru

Mesaje : 12
Puncte : 17
Reputatie : 1
Data de inscriere : 01/07/2011

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  [SGM]Oryon Vin 08 Iul 2011, 05:11

Care este acel scop? ... inca de la redeschiderea lui vi sa spus constant ca inca se fac lucrari pe la el si o sa mai fie inchis din cand in cand + ca este posibil sa mai fie si alte probleme ... cum a fost inainte nu era bun , cum este acu iar nu e bun ... intrebarea e pe voi va multumi vreodata?
[SGM]Oryon
[SGM]Oryon
Administrator
Administrator

Mesaje : 68
Puncte : 42
Reputatie : -11
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 37
Localizare : Bacau

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  CliQue95 Vin 08 Iul 2011, 08:23

Sa ars ceva nu stiu ce si pana o sa'l schimbe [SRV OFF]
CliQue95
CliQue95
Membru
Membru

Mesaje : 34
Puncte : 39
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 28
Localizare : Zimnicea

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  eLeGanT Vin 08 Iul 2011, 09:03

Oryon sunt opTiK(sau eLeGanT) dak il mai sti de pe uv...si Heaven nu e vorba ca nu suntem multumiti ... suntem aia care vrem sa fie sv onn...

si CliQue nu vb de ce era inainte cu faza cu Gm sa nu fie onn ei... Ma refeream la playeri care erau on si faceau sv sa mearga bine prin donati si astea..dar acum sau imputinat playeri... numai 20 pe care ii stiu eu sau lasat..


dar asta e asteptam cu nerabdare sa se redeschida sv si tot sa decurca ca si pana acum..
eLeGanT
eLeGanT
Membru
Membru

Mesaje : 51
Puncte : 48
Reputatie : -8
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  FastArrow Vin 08 Iul 2011, 11:27

tu vezi ce vb? Smile
CliQue zice una uh ii zici cv total diferit citeste cu atentie Wink
i s`a stricat la om pc`u... o sa`l repare si va merge
FastArrow
FastArrow
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 828
Puncte : 834
Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Gherla, Cluj

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  eLeGanT Vin 08 Iul 2011, 11:32

asta am inteles man... stai kalm dar vb si de sv.. cyclops
eLeGanT
eLeGanT
Membru
Membru

Mesaje : 51
Puncte : 48
Reputatie : -8
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Vin 08 Iul 2011, 16:24

=)))Uite'l cum dispera saracu , cred ca e singura persoana din tot metinul asta care se dispera in halul asta Smile)) . Lasate oricum faci lag degeaba pe server , ne'ai face un serviciu tuturor .


The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  BoGdAn3l Lun 11 Iul 2011, 15:16

:-J
BoGdAn3l
BoGdAn3l
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 687
Puncte : 741
Reputatie : 24
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  eLeGanT Sam 16 Iul 2011, 08:41

The freedom.. 1 la mana
tu stai 20 din 24 pe forum cu Amy si comentezi la mne ma ?=))Wink)...Scuza-ma dar uni din noi mai ies si afara bai asta...makar eu stiu ce e ala aer liber nu ca tine sa ma bronzez in fata pc'ului si sa ma dua smeker pe un ecran cand tu esti un nimeni de nicaieri ..dak ma intelegi asa k schhhh ..k nui frumos Wink
eLeGanT
eLeGanT
Membru
Membru

Mesaje : 51
Puncte : 48
Reputatie : -8
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  [SGM]Oryon Sam 16 Iul 2011, 18:01

ar fi cazul sa incetati ... fara nervi pe aici Wink
[SGM]Oryon
[SGM]Oryon
Administrator
Administrator

Mesaje : 68
Puncte : 42
Reputatie : -11
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 37
Localizare : Bacau

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty .

Mesaj  Mekhanes Sam 16 Iul 2011, 22:30

FastArrow, nu destul ca nu avem playeri pe sv tu ii trimiti acasa si pe astia:|Smile)))) cat despre sv.. deja mam obisnuit =))

Mekhanes
Membru
Membru

Mesaje : 3
Puncte : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/07/2011

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Dum 17 Iul 2011, 08:04

Copil distrus de metin , tu imi spui mie ca sunt disperat ? , uitete la tine mai intai si prin asta ma refer la cate comm'uri ai lasat . Eu joc acest Metin doar pt PRIETENI , ceea ce tu nu vei avea niciodata . Si schimba dracu avatar'ul ala ca sperii lumea in p*la mea si bunicamiu e mai fotogenic ca tine Smile) Si oricum te'am pus pe cocalari:P , Merita sa vada si lumea ce specimene de oameni mai joaca metin:)))


Warn primit pentru limbaj!!!





The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  SebasTiaNN1 Dum 17 Iul 2011, 10:09

The Freedom eu nu as mai comenta..tu chiar stai 20 din 24;)..si tu nu stii nimic de optik ca sa comentezi..asa ca shh gura mica..ca te faci de ras..

SebasTiaNN1
Membru
Membru

Mesaje : 92
Puncte : 82
Reputatie : -4
Data de inscriere : 07/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Dum 17 Iul 2011, 10:28

Se pare ca voi sunteti total lipsiti de logica , unde m'ai vazut tu ma nab'ule 20/24 pe metin?
Cand o sa ma vezi tu pe mine in metinul asta mai mult de 3 ore Online pe zi , Sa imi spui si eu o sa ma las de metin special pentru voi 2 . Si ceea ce nu inteleg este de ce 2 bot'i ca voi si'au gasit sa comenteze , De ce nu comenteaza Bachus , Aron ,Bogdanel etc , ci comenteaza 2 inapti care nu au nici lv 115 , Voi numai sa injurati atata stiti voi nu stiti sa jucati 4 fun .

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  SebasTiaNN1 Dum 17 Iul 2011, 13:10

The Freedom a scris:Se pare ca voi sunteti total lipsiti de logica , unde m'ai vazut tu ma nab'ule 20/24 pe metin?
Cand o sa ma vezi tu pe mine in metinul asta mai mult de 3 ore Online pe zi , Sa imi spui si eu o sa ma las de metin special pentru voi 2 . Si ceea ce nu inteleg este de ce 2 bot'i ca voi si'au gasit sa comenteze , De ce nu comenteaza Bachus , Aron ,Bogdanel etc , ci comenteaza 2 inapti care nu au nici lv 115 , Voi numai sa injurati atata stiti voi nu stiti sa jucati 4 fun .

noi ma?..lasate ma de joc..noi n-o sa trecem nici de 200 pt ca nu suntem disperati ca tine..si tu stai 20 din 24 pe forum nab..si de ce spui ca dc nu comenteaza bachus, aron si bogdanel?..ei sunt exact ca noi..playeri de pe metin2uv..nu sunt zei sau ceva de genu..si tu nu te mai crede mare bun si sa comentezi la astia mici si sa-ti bati joc de ei ca nu esti cu nimic mai bun ca ei..esti chiar mai praf ca unii..si cine a injurat ma pe joc?..sau pe forum dintre mine si elegant?..noi doar cautam servere de metin2 ca sa ne jucam impreuna cu alti prieteni..asa ca nu mai zice ca joci doar pentru prieteni..ca tu doar pastia ii ai..de pe forumuri si jocuri...in realitate de unde;)

SebasTiaNN1
Membru
Membru

Mesaje : 92
Puncte : 82
Reputatie : -4
Data de inscriere : 07/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  BoGdAn3l Dum 17 Iul 2011, 17:10

eu ....Aron.....Bachus........... nu suntem zei nici gm...dar sa sti ca intre noi sa creat un respect....ne respectam unii cu altii...ne ajutama..ca o adevarata familie...si in plus Freedom nu cred ca sta toata ziua la pc si pe forum....majoritatea timpului si`l petrece afara cu prieteni...
Am drepate?Very Happy
BoGdAn3l
BoGdAn3l
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 687
Puncte : 741
Reputatie : 24
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  SebasTiaNN1 Dum 17 Iul 2011, 17:27

dar asta nu inseamna ca Freedom are voie sa-si bata joc de altii;)..si eu va respect pt ca stiti sa jucati..si eu joc de mult de uv..de foarte mult...da mam lasat cv timp si-am jucat pe RO..pe bachus il stiu de mult..e de treaba ..si pe tn te stiu..de cand era SuperUnguru..n-am nicio problema cu voi doar ca Freedom a inceput sa zica de varmiu elegant(vechiu opTiK) chiar daca nu stie nimic de el..

SebasTiaNN1
Membru
Membru

Mesaje : 92
Puncte : 82
Reputatie : -4
Data de inscriere : 07/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Dum 17 Iul 2011, 18:16

Ms mult Bogdane , Oricum ala e paralel ,Lasal sa vb cat pofteste , Si apropo lv 200 il faci in 2 zile si mai putin , Nu trebuie sa fii disperat de metin , ci trebuie sa stii metin . Ms mult inca odata Smile:X 4EverFriends >Very Happy< .

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  SebasTiaNN1 Dum 17 Iul 2011, 20:55

ce metin sa stii ma?..hai sa incepem amandoi deodata pe RO sa vedem care-i mai bun:|

SebasTiaNN1
Membru
Membru

Mesaje : 92
Puncte : 82
Reputatie : -4
Data de inscriere : 07/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum