Metin Private Server Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

+9
Mekhanes
BoGdAn3l
CliQue95
[SGM]Oryon
WhiteChick
FastArrow
eLeGanT
The Freedom
Costy
13 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Lun 18 Iul 2011, 09:42

Smile))Lol pe ro ? ...Ma smechere pe ro iti fac lv 70 in 2 saptamani , dar trebuie sa te tina si buzunarul , Ceea ce tu nu ai de unde sa stii pt ca de lv 50 n'ai trecut ... asa ca shh , si apropo tu si smecherul de varu'tu o sa ajungeti ca Atasukii sa va faceti alte conturi pt ca din cerc nu o sa mai iesiti .

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  BoGdAn3l Lun 18 Iul 2011, 11:11

nush ce sa zic.....incepeti...insa claudiu deja are cont de 54... are m8 corp m9 atacul...si m5 zdrobirea.....mi se pare destul de bun pt lev lui...plus ca joaca de putin timp:D
...Nush dc cautati motive de cearta...mai bine citit si voi o carte..iesi in natura ca mimi....la o bere..o cafea....la strand...mai bine faceti alceva decat sa va certati aici...Very Happy




x*RESPECTA SI VEI FI RESPECTATx*
BoGdAn3l
BoGdAn3l
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 687
Puncte : 741
Reputatie : 24
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  SebasTiaNN1 Lun 18 Iul 2011, 18:40

The Freedom a scris:Smile))Lol pe ro ? ...Ma smechere pe ro iti fac lv 70 in 2 saptamani , dar trebuie sa te tina si buzunarul , Ceea ce tu nu ai de unde sa stii pt ca de lv 50 n'ai trecut ... asa ca shh , si apropo tu si smecherul de varu'tu o sa ajungeti ca Atasukii sa va faceti alte conturi pt ca din cerc nu o sa mai iesiti .


uite..iar incepi cu dastea ca nai trecut de lvl 50:|..de unde stii tu ma?..eu cu varmiu amandoi am trecut de lvl 50:))..alai lvl usor de trecut..tu ne compari cu tn ma?..sa bagam bani intr-un joc?..mai dao dracu..

SebasTiaNN1
Membru
Membru

Mesaje : 92
Puncte : 82
Reputatie : -4
Data de inscriere : 07/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Mar 19 Iul 2011, 08:19

Bogdan nu ma refeream la contul ala , ala e de vrajeala e a lui varumiu pt fishbot Smile) , daca vreau sa'mi fac un caracter bun ma apuc pe server 12 si in 1 saptamana cu inel 100% si cu 2 P'uri ma joc la lvl .

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  eLeGanT Mar 19 Iul 2011, 08:20

Bai Freedom pe tine sincer sa fiu te tine doar gura ..pt k o ai mai mare k buzunaru ..asa k termina'te cu gesturi deastea la mne si la SebasTiaNN1 k orice ai zice de mne se baga si el si orice ai zice de el ma bag si eu...eu joc uv de ff mult timp ma stie lumea .... de tine e prima oara cand aud acum de la ultimul rr' asa k nu te mai ambala k in fata pc'ului k esti si tu copil si nui frumos sa ne certam k tu te crezi exact ce nu esti;) (smecher mai exact) ....esti un simplu player pe sv asta la fel ca mne si ca varmiu...poate in visele tale dak erai gm aveam un mik respect pt tine...deci taci din gura la faza cu lvl 200 faci in 2 zile...aici e adevarat ..dar nu fac eu lvl 200 k nu imi place eu la lvl 137 i'am batut pe doi de 222 si 244 la dragoni cand au dat in mine asa k nu trebuie sa fi mare ca sa fi si bun ....
eLeGanT
eLeGanT
Membru
Membru

Mesaje : 51
Puncte : 48
Reputatie : -8
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Mar 19 Iul 2011, 08:26

Prietene eu joc pe Uv de 2 ani , doar ca am jucat cu numele Freedom doar 2 rr'uri si nu ai facut tu pe uv ce am facut eu ... acum 3 rr'uri am jucat cu numele beKKee Cel mai bun ninja de pe server , Acum 2 rr'uri Freedom Unul dintre cei mai buni warr'iori de pe server pana au inceput cu donatiile si m'am lasat de war , am facut sura nume TheFreedom fara stone 80% si fara modate nu ma bateau 3 playeri de pe server , acum rr'ul asta sunt in primii 3 playeri de pe server .

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  BoGdAn3l Mar 19 Iul 2011, 10:39

Degeaba bati pe 2.....trebuie sa sti si mt si sa ai si minte... sunny
BoGdAn3l
BoGdAn3l
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 687
Puncte : 741
Reputatie : 24
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Mar 19 Iul 2011, 11:02

El bate 2 eu bat un regat , e vre'o diferenta:))?

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty ii mai da ma drumu sau :-?

Mesaj  Costy Mar 19 Iul 2011, 15:42

......?????
Costy
Costy
Membru
Membru

Mesaje : 13
Puncte : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/07/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti Romania

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  eLeGanT Vin 22 Iul 2011, 08:12

freedom dupa mine tu te dai mare singur si eu joc de 3 rr d foarte mult numele opTiK trebuia sa il vezi in regatele rosu si albastru si de tine e prima oara cand aud asa k taci din gura ..cica cel mai bun warr ..poate primu care a intrat pe sv si a 2 a zi a iesit k eu cand jucam cu Body si cu evjy tu erai un incepator pe uv asa k taci din gura ... player enexistent ce esti)
eLeGanT
eLeGanT
Membru
Membru

Mesaje : 51
Puncte : 48
Reputatie : -8
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  bachus:X Vin 22 Iul 2011, 16:15

ce aveti bha:)))? limbrici? dintre voi 2 eu sunt mai bun:P:)))
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  eLeGanT Sam 23 Iul 2011, 09:16

dintre noi 2 tu poti fi al 3 lea care ar trebui sa taca Smile) ... k ne certam paici degeaba... oricum de freedom si de celelalte nume ale lui nam auzit niciodata..=))
eLeGanT
eLeGanT
Membru
Membru

Mesaje : 51
Puncte : 48
Reputatie : -8
Data de inscriere : 06/07/2011
Varsta : 29
Localizare : Medgidia

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Sam 23 Iul 2011, 10:52

Crezi ca ma intereseaza ca nu ai auzit tu:))?Mi se rupe de parerea ta copilule x( si sa'ti spun sincer de Optic nu am auzit niciodata si joc pe server de la aparitie ... , oricum cu war'ul tau nu miscai in fata mea:)) , doar din flame te puneam jos fara sa ei dmg . Si apropo tu si varu'tu veti fi nevoiti sa va faceti alte caractere , daca nu ma credeti pe mine vorbiti cu Atasukii o sa va lamureasca el mai bine Wink) .


P.S : Invata sa scrii si dupa mai comenteaza , pana atunci shh .



The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  FastArrow Sam 23 Iul 2011, 23:10

The Freedom a scris:Prietene eu joc pe Uv de 2 ani , doar ca am jucat cu numele Freedom doar 2 rr'uri si nu ai facut tu pe uv ce am facut eu ... acum 3 rr'uri am jucat cu numele beKKee Cel mai bun ninja de pe server , Acum 2 rr'uri Freedom Unul dintre cei mai buni warr'iori de pe server pana au inceput cu donatiile si m'am lasat de war , am facut sura nume TheFreedom fara stone 80% si fara modate nu ma bateau 3 playeri de pe server , acum rr'ul asta sunt in primii 3 playeri de pe server .

sigur cel mai bun ninja?Very Happy
si akm sigur esti in primi 3?Very Happy
FastArrow
FastArrow
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 828
Puncte : 834
Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Gherla, Cluj

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Dum 24 Iul 2011, 09:10

Aron tu uiti ca ma bateai cand aveam 0 arrow si tu aveai full daggers , dar aduti aminte mai bine spre final inainte sa mi se sparga mie contul , cine facea legea ?:>Smile) si acum rr'ul asta sa iti demonstrez ca sunt in primii 3 facem un duel cand se deschide server'ul Smile

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  Mimi0 Lun 25 Iul 2011, 05:44

Ce vad eu aici.....toti va aratati masculinitatea....cel mai bine ar fi sa nu se mai deschida...e doar un joc, nu inteleg de ce va tot certati atata! Neutral
Mimi0
Mimi0
Membru
Membru

Mesaje : 45
Puncte : 64
Reputatie : 5
Data de inscriere : 27/06/2011
Varsta : 32
Localizare : Baia Mare

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Lun 25 Iul 2011, 07:13

Din partea mea poate sa nu se mai deschida , cum ai spus si tu este doar un amarat de joc ... , dar faptul care ma deranjeaza este ca unii comenteaza doar sa se afle in vorba .

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  BoGdAn3l Lun 25 Iul 2011, 17:22

hmm..sunt de acord cu mimi..doar un joc.... Rolling Eyes
BoGdAn3l
BoGdAn3l
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 687
Puncte : 741
Reputatie : 24
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  FastArrow Mier 27 Iul 2011, 22:50

eu doar ma enervez cum se lauda unii singuri.. mai ales k nu au dreptate :-j

PS: aia strica serverele in general..
FastArrow
FastArrow
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 828
Puncte : 834
Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Gherla, Cluj

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  bachus:X Vin 29 Iul 2011, 11:54

free si cares aia 3:)))
bachus:X
bachus:X
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 388
Puncte : 404
Reputatie : 8
Data de inscriere : 08/10/2010
Varsta : 98

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  The Freedom Dum 31 Iul 2011, 17:52

Eu ma pis pe el server Smile Ceau mi'a facut placere :*

The Freedom
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 556
Puncte : 588
Reputatie : 29
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Mos Craciun si prietenii sai :-??

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  BoGdAn3l Dum 31 Iul 2011, 18:46

adio:* ne auzim in iad:))
BoGdAn3l
BoGdAn3l
Membru Avansat
Membru Avansat

Mesaje : 687
Puncte : 741
Reputatie : 24
Data de inscriere : 10/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  NinjalaulWS Sam 28 Ian 2012, 08:23

[SGM]Oryon a scris:Care este acel scop? ... inca de la redeschiderea lui vi sa spus constant ca inca se fac lucrari pe la el si o sa mai fie inchis din cand in cand + ca este posibil sa mai fie si alte probleme ... cum a fost inainte nu era bun , cum este acu iar nu e bun ... intrebarea e pe voi va multumi vreodata?

Cum a fost acum 2 ani, a fost perfect.
NinjalaulWS
NinjalaulWS
Membru
Membru

Mesaje : 107
Puncte : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/12/2010
Varsta : 112
Localizare : nush d'astea

Sus In jos

Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :) - Pagina 2 Empty Re: Gm dc nu merge servaru pe timpul zilei astept un raspuns pls :)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum